Урок 20. Практична робота № 2 Візуально-телескопічні спостереження Сонця ВІДКРИЙТЕ ТЕКСТОВИЙ ДОКУМЕНТ З ІНСТРУКЦІЯМИ ЩОДО ВИКОНАННЯ ПРАКТИЧНОЇ РОБОТИ
Мета: дослідити сонячну активність методами астрономії та за допомогою інструментів мережі Інтернет.
·Вивчити зображення Сонця на різні дати.
·Знайти число Вольфа.
·Дослідити магнітограми.
·Ознайомитися з активними утвореннями в хромосфері зорі.
Зробіть загальний висновок по роботі!
Результати роботи оформіть та подайте у вигляді документа в текстовому редакторі або як презентацію в MSPowerPoint, де до кожного завдання практичної роботи будуть наведені відповідні зображення Сонця, графіки, розрахунки, словесні пояснення, тощо.
31 січня
Урок 19. Реєстрація сонячних нейтрино. Прояви сонячної активності та їх вплив на Землю..
Урок 13. Сучасні наземні й космічні телескопи. Астрономічні обсерваторії.
Цікаво!
В обсерваторії на вершині гори Девастал розташований найбільший у світі телескоп із рідким дзеркалом. Він створений із ртуті, якій за допомогою обертання надано параболічної форми.
Урок 5.Типи календарів. Астрономія та визначення часу
Ознайомтесь зі змістом презентації та пройдіть тест
27 вересня
Урок 4. Практична робота № 1 Вивчення (спостереження) видимого зоряного неба.
Практична робота № 1 Вивчення (спостереження) видимого зоряного неба.
Перегляньте відео інструкцію по використанню рухомої карти неба та перейдіть за посиланням. Виконайте лабораторну роботу за вказівками. Можна завантажити собі документ, внести в нього відповіді на питання та висновки, підписати й завантажити в папку👇 або відправити на пошту вчителю, можна виконати в зошиті й завантажити фото в цю ж папку
Урок 1. Астрономія — фундаментальна наука, яка вивчає об’єкти Всесвіту та Всесвіт в цілому. Галузі астрономії. Зв’язок астрономії з іншими науками.
Астрономія – фундаментальна наука, яка вивчає об’єкти Всесвіту та Всесвіт у цілому. Історія розвитку астрономії. Галузі астрономії. Значення астрономії для формування світогляду людини. Зв’язок астрономії з іншими науками. Астрономічні знання як явище культури.
Немає коментарів:
Дописати коментар